Už jste někdy uvažovali o externí správě vozového parku? Víte, jak vám tato služba může ušetřit a zefektivnit vaše podnikání?

Fleet management outsourcing, nebo-li externí správa vozového parku zajišťuje veškeré služby, které jsou spojeny se správou dopravních prostředků a je ideální příležitostí pro zvýšení vaší konkurenceschopnosti.

Pro koho je služba určena

Správa vozového parku je určena především pro společnosti se středně velkým až větším vozovým parkem (20 – 200 vozidel). Tuto službu ocení firmy podnikající ve službách, obchodu i výrobě bez ohledu na to, jestli se jedná o vozidla pro obchodní zástupce nebo management firmy. Už nemusíte řešit náročnou administrativu, agendu vyplňování knihy jízd, kontrolu faktur nebo řešit technický stav vašich vozidel. Nechte vše na nás a my se o vaše vozidla postaráme.

Vozovy park

Navrhneme optimální řešení

Převezmeme do správy váš vozový park a zohledníme i vaše specifické nároky a potřeby. Spoločně zkonzultujeme rozsah nabízených služeb a navrhneme pro vás optimální řešení. Váš balíček služeb na míru vám ušetří čas, ale také výrazně sníží náklady na vlastní zaměstnance. Navíc do vaší firmy přirozeně přineseme expertní znalosti získané díky naši specializaci a dlouholetým zkušenostem s fleet managementem jak u českých tak mezinárodních firem.

Auto mapa

S námi jste vždy mobilní

Je důležité, abyste byli vždy mobilní a na svůj vozový park se mohli kdykoliv spolehnout. Tato služba zaručí, že bude vše fungovat tak, jak má. Mezi nezanedbatelné benefity správy vozového parku patří nejen péče o vozidla, ale také veškeré administrativní činnosti s nimi spojené. S rostoucím počtem automobilů ve firmě a rozšířením vašeho podnikání je fleet management nezbytností.

Pojistni udalost

Proč právě fleet management

Zajistíme pro vás veškeré služby, od pořízení vozidla až po jeho vyřazení. Staráme se o likvidaci pojistných událostí, vedeme evidenci vozidel a samozřejmostí je vedení knihy jízd a s tím související reporting. Již nemusíte řešit přihlášení ani odhlášení vozidel, nechte na nás také odtah, nahlášení pojistné události, případně školení řidičů. Samozřejmostí jsou služby, týkající se financování. Pod službou fleet managementu naleznete také zajištění servisu včetně pick-up servisu (převozu vozidel). Všechny informace o vašem vozovém parku vám přehledně zajistí náš informační systém MOBILITY INFO. S námi bude vaše podnikání efektivnější.

Servis

Zaměřeno na benefity

Tato služba vám zaručí uchování a správu dokumentů, postará se za vás o náhradní klíče od vozidel a vyřídí veškerou potřebnou komunikaci se zástupci operativní leasingové společnosti. Zatímco vy jste bez starostí a máte čas na své podnikání, my za vás vyřídíme STK včetně měření emisí, v případě potřeby nakoupíme díly a příslušenství k vašim automobilům a stále jsme v kontaktu se servisem i pneuservisem. Provozní údržba, kam patří umytí, vyčištění interiéru, tankování paliva a kontrola tlaku v pneumatikách, jsou pro nás samozřejmostí.

Hlavní benefity


Šetříte s námi čas i náklady

Postaráme se o váš vozový park od A do Z

Vaše podnikání bude efektivnější

Navrhneme optimální řešení

Zohledníme vaše specifické nároky

Službu správy vozového parku poskytujeme již od 200,- Kč / 1 vozidlo a měsíc.

Pro podrobnější informace nás kontaktujte, a my vám navrhneme optimální řešení.

Reference

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo