Koupili jste si nové auto mimo své bydliště nebo dokonce v zahraničí? Máte starosti s převozem auta na své bydliště? Nabízíme vám službu pick-up servis, která zajistí převoz vašeho nového vozidla po ose. Součástí služby je vyplnění předávacího protokolu a samozřejmostí je pořízení fotodokumentace převáženého vozidla.

Za rok převezeme až 2500 vozidel, ať už se jedná o převozy v České republice nebo jakékoliv země EU. Převozy aut zajišťujeme s využitím proškolených zaměstnanců a bezpečnost i spolehlivost jsou u nás na prvním místě.

Naše služby využijete také při odtahu vozidla, a to včetně možnosti krytého převozu. Pomůžeme vám převézt vozidlo například do servisu nebo třeba do vaší firmy při rozšiřování vozového parku. Tuto službu využijete i tehdy, když se jedná o nepojízdné auto, případně auto bez platné technické kontroly nebo například bez registračních značek. Dokážeme vám zajistit následné přihlášení, ale také odhlášení vozidla. Pick-up servis využijete i v nečekaných a mnohdy krizových situacích, kdy potřebujete najít rychlé a efektivní řešení.

EU

Proč využít pick-up servis?

  • check získáte čas pro jiné činnosti
  • check přepravíme vozidlo po ČR i dalších evropských státech
  • check nestresujete se z cesty do zahraničí
  • check zajistíme vám krytý převoz vozidla
  • check pomůžeme vám v nečekané nebo kritické situaci

Převozy vozidel poskytujeme na celém území České republiky, ale také v ostatních zemích EÚ. Využijte službu přepravy aut a zapomeňte na veškeré starosti, které byste při osobním převozu museli řešit svépomocí. S námi se vyhnete možné jazykové bariéře, strachu z dlouhého řízení a z celkového transportu vozidla v místech, kde to neznáte a kde nejste zvyklí ani na místní předpisy.

Prevoz

Pro podrobnější informace nás kontaktujte, a my vám navrhneme optimální řešení.

Reference

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo