Patříme mezi profesionály, kteří mají dlouholeté zkušenosti se správou vozového parku. Díky širokému spektru našich klientů dokážeme poradit i vám. Nabídka ekonomického poradenství, informace z praxe, moderní technologie a přehledný informační systém MOBILITY INFO pomohou připravit pro vás nabídku přímo na míru. Využijte naše služby, ať už se jedná o poradenství, audit nebo firemní školení.

Dokážeme vám poradit, jak nejlépe pořídit firemní auta a dozvíte se také to, jak správně realizovat výběrová řízení na dodavatele vozidel a servisních služeb. Pokud se nevyznáte ve smlouvách a papírovaní je to pro vás zbytečná ztráta času i energie, zkuste svůj čas využít příjemněji a administrativu nechte na nás. Zatěžuje vás pravidelný reporting knih jízd a nákladů? I o tuto agendu se rádi postaráme.

Porizeni1

Výhody naší spolupráce

  • plus ucelené informace na jednom místě
  • plus profesionální přístup a spolupráce s odborníky
  • plus individuální nabídka, připravená přímo na míru
  • plus úspora času a nákladů
  • plus využití moderních technologií

Využijte poradenství, týkající se elektronické knihy jízd, případně vám poskytneme informace, jak dlouho byste podle zákona měli tuto knihu archivovat. Dokážeme za vás zpracovat Car Policy – interní předpis týkající se pravidel provozu firemních vozidel. Připravíme vám podklady pro finanční analýzu, případně poskytneme cenné rady pro gap analýzu, abyste vhodně vybrali svou marketingovou strategii.

Analyza

Potřebujete-li se dozvědět víc v tématu efektivní správy vozových parků, jsme tu pro vás. Zaměřujeme se na celkové náklady na vlastnění vozidla, od samotného pořízení až po vyřazení vozidla. Poradíme vám i ohledně koupě ojetého auta z operativního leasingu. Klademe důraz na úsporu času i nákladů. V případě potřeby dokážeme zajistit výběrové řízení na pořízení vozového parku, stejně tak se věnujeme podpoře při přípravě veřejných zakázek, a to od průzkumu trhu, až po řešení technických parametrů vozidel i služeb.

Porizeni2

Pro podrobnější informace nás kontaktujte, a my vám navrhneme optimální řešení.

Reference

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo